Portfolio klientů agentury Lesensky.cz rozšířily společnosti Top-pojištění.cz a IReSoft

7.3.2011

Agentura Lesensky.cz, specializující se na public relations a marketing, se od března dohodla na nové dlouhodobé spolupráci se dvěma významnými klienty. Prvním z nich je společnost Top-Pojištění.cz, která se na českém internetu řadí mezi přední prodejce pojistných produktů. Druhým klientem je společnost IReSoft, která se zabývá vývojem profesionálních informačních systémů.

Společnost Top-Pojištění.cz hodlá pomocí profesionálně řízeného PR propagovat největší výhody a stěžejní přednosti stejnojmenného portálu www.top-pojisteni.cz, které se skrývají v možnosti komplexního porovnání pojistných produktů, jednoduchosti objednání a bezkonkurenční ceně.

„Top-Pojištění.cz je největším prodejcem online pojištění na tuzemském trhu, díky čemuž má dostatek relevantních informací a statistik. Toho bychom v naší strategii rádi využili a média pravidelně zásobovali podloženými fakty. Nezapomeneme pochopitelně ani na medializaci konkrétní nabídky a stěžejních výhod, které jsou nesporné,“ uvedl Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz.

Společnost IReSoft, zabývající se vývojem profesionálních informačních systémů, by aktivitami v oblasti PR ráda podpořila své stěžejní produkty, kterými jsou Alveno a Cygnus.

„Věřím, že při medializaci společnosti IReSoft využijeme našich bohatých zkušeností z IT. Naše strategie počítá s co nejširším záběrem médií, abychom informace dostali ve vhodné formě nejen k odborné, ale i laické veřejnosti,“ doplnil Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz.