Za podpory knihkupectví Barvič a Novotný vstupuje na internet nový knižní portál

11.6.2010

Na internetu byl dnes oficiálně spuštěn nový knižní portál, který netradiční formou kombinuje moderní bazarové služby s atraktivním čtením o novinkách ze světa literatury. Webový projekt je provozován v rámci unikátního serveru Dýcháme.cz spuštěného letos na jaře. Exkluzivním partnerem knižního portálu je tradiční české knihkupectví Barvič a Novotný.

Nový webový projekt věnovaný primárně milovníkům knih zapadá svou strukturou a koncepcí do portfolia sedmi oborových portálů projektu Dýcháme.cz, který kombinuje moderní bazary se zajímavým a hodnotným čtením. Pro návštěvníky je kromě možnosti obchodovat s novými či staršími knihami připraven plnohodnotný magazín přinášející aktuální informace z knižního trhu, a to včetně obsáhlejšího zpravodajství z oblasti elektronických knih.
„Přestože jsou knihy zajímavým artiklem, v mnoha domácnostech leží bez povšimnutí. Našim uživatelům tedy nabídneme možnost tento majetek zhodnotit, navíc jim poskytneme komplexní informace o nových knižních titulech a poradíme, kde mohou své oblíbené knihy výhodně koupit,“ vysvětlil Petr Lesenský, ředitel projektu Dýcháme.cz, který se pomocí užitečných rad a jednoduchých tipů snaží lidem ulehčit jejich život.
Exkluzivním partnerem nového portálu ProKnihy.dychame.cz se oficiálně stává přední brněnské knihkupectví Barvič a Novotný. Partnerských stránek využije k propagaci široké nabídky svých knižních titulů a k informování o novinkách, autogramiádách, soutěžích či speciálních akcích. Na stránkách knihkupectví se naopak objeví dosud chybějící informace nezávislého charakteru, které zvýší informační hodnotu stránek a zpříjemní zákazníkům jejich nakupování v knižním e-shopu.
Cítíme povinnost přispět k obecné propagaci tradičních i elektronických knih na tuzemském trhu. Na internetu jsme našli partnera, který českému čtenáři nabízí kromě spolehlivých bazarových služeb také hodnotný nezávislý obsah. Pevně věřím v dlouhodobou spolupráci a spokojenost i těch nejnáročnějších návštěvníků,“ sdělila Iva Tichá z knihkupectví Barvič a Novotný.